Darmowe pożyczki

Pożyczka za darmo, co oznacza zerowy RRSO, w dodatku bez żadnych haczyków wydaje się czymś wręcz niemożliwym. Jednak nie taki diabeł straszny, jak go malują, bo darmowa pożyczka na prawdę istnieje. Niektóre firmy decydują się na udzielanie swoim klientom darmowej pierwszej pożyczki. Często jest to chwyt marketingowy, sposób przyciągnięcia nowych klientów lub nagrodzenia starych. Niejednokrotnie oferuje się taką pożyczkę starym klientom banku, a zwłaszcza takim z regularnymi wpływami na konto i pozytywną historią kredytową.

Kredyt gotówkowy bez prowizji

Lista rekomendowanych pożyczek

Złóż wniosek o pożyczkę w zaledwie 3 minut.

Pożyczka za darmo online

Wystarczy tylko dokładnie przejrzeć przestworza internetu, aby znaleźć swoją wymarzoną pożyczkę za darmo. Należy przede wszystkim pamiętać, że choć sama pożyczka jest darmowa, to jednak mimo wszystko jest to zadłużenie, które trzeba spłacić. Należy pamiętać o terminie i dokonać spłaty za czas, gdyż za opóźnienia mogą być wyciągane konsekwencje w postaci dodatkowych kosztów. Wystarczy jeden dodatkowy dzień i już pożyczka z darmowej staje się płatna.

Pilna potrzeba gotówki: od kogo pożyczyć pieniądze

O pożyczce za darmo powinny zastanowić się osoby, które potrzebują nagłego zastrzyku pieniędzy. Jeśli w dodatku posiadają stały dochód, pozwalający na terminową spłatę to będzie to zdecydowanie świetny wybór. Osoby, które posiadają długo konto w jednym banku, a które regularnie wpływają środki powinny w pierwszej kolejności zapoznać się z ofertą własnego banku, bo być może to właśnie on zaproponuje najlepsze warunki. Banki zawsze chętniej odnoszą się do starych, sprawdzonych klientów.

Jaki zysk dla banku z darmowej pożyczki?

Rzeczywiście pożyczka udzielania klientowi bezpłatnie może wydawać się niekorzystną dla banku. Jednak zdecydowanie nie jest to prawda. Klient, który otrzymał darmową pożyczkę od danego miejsca chętniej do niego wróci. Jeśli już jeden raz jego bank go nie zawiódł, istnieje duże prawdopodobieństwo, że w potrzebie skorzysta z jego usług ponownie. To właśnie dlatego banki dbają o swoich stałych klientów, dla przykładu, oferując im bezpłatne pożyczki. Lecz darmowe zadłużenie może otrzymać nie tylko osoba, posiadająca w danym miejscu rachunek. Udzielenie pożyczki pod darmowy procent to świetny sposób przyciągnąć nowych klientów, zwłaszcza przy obecnej sytuacji na rynku, gdzie konkurencja jest ogromna.

Pożyczka 0% 60 dni

Przed decyzją o zaciągnięciu pożyczki warto dokładnie wybrać miejsce, w którym będziemy chcieli ją otrzymać. Należy przejrzeć warunki udzielania pożyczek, maksymalną kwotę, którą można taką drogą otrzymać oraz termin spłaty. Wynosi on na ogół w przypadku tego rodzaju zadłużeń 60 dni. Jeśli nie jesteśmy pewni, czy będziemy w stanie spłacić pożyczkę na czas, należy zważyć wszystkie za i przeciw ewentualnych dodatkowych opłat. Przed zaciągnięciem pożyczki w konkretnym miejscu warto również przeczytać opinie o firmie na jej stronie. Można również skorzystać z porównywarki internetowej, która porówna czynniki pożyczek z różnych banków.

Jak sama nazwa wskazuje pierwsza pożyczka za darmo jest tylko pierwsza. Jeśli już braliśmy pieniądze z danego miejsca, prawdopodobnie odmówi nam ono otrzymania bezprocentowego zadłużenia. Pożyczka jest darmowa tylko, kiedy jest pierwsza. W każdym innym przypadku trzeba będzie liczyć się w dodatkowymi kosztami, związanymi z opłatą administracyjną i innymi warunkami.

Dlaczego warto wziąć pożyczkę za darmo?

Pierwsza pożyczka za darmo, w przeciwieństwie do większości innych pożyczek bankowych jest, przede wszystkim, darmowa. To właśnie ten czynnik jest najważniejszy i najbardziej znaczący, przemawiający za zaciągnięciem właśnie takiego rodzaju zadłużenia. Dodatkowo okres spłaty takiej pożyczki wynosi na ogół do 60 dni. Brak ukrytych haczyków w postaci dodatkowych opłat jest również bezwzględną zaletą.

Złóż wniosek o nieoprocentowaną pożyczkę

O pierwszą pożyczkę darmowa można ubiegać się nawet w zaciszu własnego domu. Większość banków oferuje wypełnienie wniosku online, a załatwienie formalność jest również w pełni zdalne, a otrzymanie decyzji odnośnie pożyczki trwa na ogół kilka lub kilkanaście minut. Środki, otrzymane dzięki darmowej pierwszej pożyczce można wykorzystać na dowolnie wybrany cel, co również jest niebywałą zaletą. W celu otrzymania więcej informacji na temat udzielania darmowych pożyczek wystarczy wykonać przejść się osobiście do filii banku lub wykonać jeden telefon. Konsultant odpowie na wszystkie pytania i rozwieje każde wątpliwości, a decyzja odnośnie udzielenia lub odmowy udzielenia pożyczki będzie praktycznie natychmiast.

Ze względu na ogromną konkurencję na rynku finansowym banki i firmy, zajmujące się udzielaniem pożyczek ciągle wprowadzają do swojej oferty nowe, atrakcyjne pożyczki. Nie należy przedwcześnie podejrzewać ukrytych kosztów, wystarczy jedynie sprawdzić regulamin i wszystko stanie na swoich miejscach.


Rankingi pożyczkowe

Szukasz najtańszego kredytu gotówkowego? Sprawdź najnowszy ranking kredytowy. Aktualne oferty >>>