Finbo – Pożyczka


KWOTA: 3000 zł
CZAS: 30 dni

✅ Pierwsza pożyczka bezpłatna
🕒 Zatwierdzenie w 15 minuty
⭐⭐⭐⭐⭐


Finbo to pozabankowa instytucja finansowa, która oferuje pożyczki krótkoterminowe. W Finbo można wziąć pożyczkę pozabankową od 200 do 10 tys. zł na czas od jednego dnia do 30 dni. Firma stawia na długofalową współpracę z klientem. Najważniejsze informacje dla pożyczkobiorcy, który chce wnioskować o pożyczkę w Finbo:

  • Finbo to sprawdzony pożyczkodawca i przyjazna instytucja pozabankowa. Klienci chwalą firmę za łatwość wzięcia pożyczki i jasne warunki.
  • Pożyczkę w Finbo bierze się przez wypełnienie formularza rejestracyjnego na stronie, a następnie wybraniu interesującej klienta kwoty i złożenia wniosku. Cały proces zajmuje kilka minut i jest w całości online.
  • Pożyczkę w Finbo można wziąć w wysokości od 200 do 10 tys. zł. Czas spłaty wynosi maksymalnie 30 dni, ale Finbo ma możliwość refinansowania pożyczki – czyli wydłużenia terminu spłaty.
  • Finbo rozpatruje wnioski pożyczkowe w ciągu kilku minut w czasie pracy konsultantów. Ponieważ firma współpracuje z aż ośmioma popularnymi bankami (PKO Bankiem Polskim, Pekao SA, mBankiem, Santanderem BZWBK, ING Bankiem Polskim, Alior Bankiem, Millenium Bankiem i Getin Bankiem), to posiadacze rachunków bankowych w tych instytucjach otrzymują pieniądze praktycznie od razu po pozytywnej weryfikacji.
  • Zaletą Finbo jest możliwość refinansowania pożyczki i szybka weryfikacja oraz szybkość przelewu pożyczki. Niektóre osoby mogą uznać za wadę fakt, że Finbo wymaga przelewu weryfikacyjnego – 1 gr.


Rankingi pożyczkowe

Szukasz najtańszego kredytu gotówkowego? Sprawdź najnowszy ranking kredytowy. Aktualne oferty >>>