Kredyt bez zaświadczeń o dochodach

Już sama nazwa kredytu bez zaświadczeń o dochodach brzmi niezmiernie kusząco. Wiele osób próbuje uzyskać możliwość otrzymania takiej pożyczki, głównie ze względu na małą ilość formalności. Obecnie na rynku wiele znanych i popularnych banków, instytucji finansowych i innych firm, zajmujących się udzielaniem pożyczek oferuje takie, dla których nieobowiązkowe jest okazanie zaświadczenia o dochodach. Wiąże się to z ogromnym popytem ze strony osób, które tych dochodów praktycznie nie posiadają, są one niskie czy nieregularne, bo to są właśnie najczęstsze argumenty przy odmowie udzielenia pożyczki. Przy kredycie bez zaświadczeń o dochodach ten problem sprowadza się praktycznie do minimum.

Kredyt gotówkowy bez prowizji

Lista rekomendowanych pożyczek

Złóż wniosek o pożyczkę w zaledwie 3 minut.

Jak w takim razie wygląda kredyt bez zaświadczeń? Po pierwsze, nie potrzebne jest udokumentowane posiadanie stałych dochodów. Klient, który stara się o otrzymanie kredytu jest zobowiązany sam podać kwotę, oznaczającą jego miesięczne wpływy i na ich podstawie bank określi wypłacalność i podejmie decyzję o udzielanie lub odmowie udzielenia kredytu.

Jak otrzymać kredyt bez zaświadczeń?

Pierwszą rzeczą, którą należy zrobić to wybrać miejsce, w którym zamierzamy o taki kredyt prosić. Następnie pójść osobiście w celu ustalenia szczegółów. Dla tego potrzebne będzie wypełnienie wniosku, czyli formularza z danymi. W formularzu ukazać należy przede wszystkim miesięczne wpływy, które posłużą podstawą do określenia osoby i jej zdolności kredytowej. Wiele miejsc dla udzielenia kredytu wymaga jedynie dokumentu tożsamości, co oznacza, że otrzymanie takiej pożyczki nie należy do najtrudniejszych. W związku z tym jest on coraz popularniejszym rozwiązaniem na rynku kredytowym.

Kredyt bez zaświadczeń o dochodach przez internet

Obecnie w niektórych wypadkach nie trzeba nawet wychodzić z domu, aby uzyskać kredyt na określoną sumę. Wiele osób załatwia takie sprawy przez internet. Po wybraniu najodpowiedniejszej placówki należy wejść na jej stronę, zapoznać się z regulaminem pożyczki, na którą się zdecydowaliśmy oraz wypełnić dostępny na stronie formularz. Kilka kliknięć dzieli potencjalnego klienta od otrzymania pożyczki. Należy określić takie detale, jak kwota całej pożyczki oraz okres spłaty. Można by w tym miejscu spytać, jak w takim razie przez online podpisać umowę o udzielenie kredytu? Dostępna jest opcja podpisania umowy przez kuriera, który przynosi ją do klienta i podpisaną odnosi do placówki banku. Ale jest nawet łatwiejszy sposób. Wystarczy użyć podpisu elektronicznego lub wykonać przelew weryfikacyjny, z którego coraz chętniej korzystają banki.

Kredyt bez zaświadczeń to idealna opcja dla osób, które nie posiadają regularnych, comiesięcznych dochodów. Jednak może być ona niekorzystna dla tych, którzy nie posiadają wysokich wpływów, gdyż mogą oni nie zdążyć z opłaceniem zadłużenie o czasie. Kredyt rzeczywiście dostępny jest bez jakichkolwiek zaświadczeń, ale takie ułatwienie ma i swoje złe strony. Wiąże się to przede wszystkim z tym, że oferowana suma będzie mniejsza, a okres spłaty znacznie krótszy, niż w przypadku zwykłych kredytów bankowych, udzielanych według standardowych warunków. Przed wzięciem takiego kredytu należy dokładnie zapoznać się nie tylko z jego warunkami ale zastanowić się, czy jesteśmy w stanie go spłacić.

Coraz więcej dużych banków oferuje kredyt bez zaświadczeń o zarobkach. Banki i firmy pożyczkowe idą w tym wypadku na przeciw klientom, którzy nie są w stanie otrzymać pożyczki na zwykłych warunkach. Jedyną informacją jest ukazanie sumy wpływów miesięcznych, na której podstawie bank ustali możliwość podjęcia współpracy.


Rankingi pożyczkowe

Szukasz najtańszego kredytu gotówkowego? Sprawdź najnowszy ranking kredytowy. Aktualne oferty >>>