Pożyczka 10 000 zł

Kredyt gotówkowy na 10 000 złotych – gdzie wziąć?

Obecnie na rynku firm pozabankowych można znaleźć wiele atrakcyjnych ofert różnych pożyczek. Wielkim udogodnieniem dla klientów jest fakt, że taką pożyczkę można otrzymać nawet bez wychodzenia z własnego domu. Wiele osób decyduje się na złożenie wniosku online. Niektórzy wybierają nawet opcję przez telefon lub, co w ostatnim czasie staje się coraz popularniejsze, przez sms. Załatwianie formalności związanych z taką online pożyczkę jest bezproblemowe. W razie jakichkolwiek pytań można zadzwonić do oddziału firmy i konsultant odpowie na wszystkie wątpliwości a nawet pomoże wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Kredyt gotówkowy bez prowizji

Lista rekomendowanych pożyczek

Złóż wniosek o pożyczkę w zaledwie 3 minut.

Online pożyczkę można otrzymać nawet na 10 000 złotych. Jej największym atutem jest fakt, że otrzymane środki można wydać na dowolnie wybrany cel. Należy jednak pamiętać, że ta łatwe w otrzymaniu pożyczki na ogół mają krótki okres spłaty. W związku z tym warto przed podjęciem decyzji o wnioskowaniu o pożyczkę dokładnie przeanalizować cały swój budżet. Po dodaniu wszystkich możliwych dochodów należy podliczyć wydatki, a następnie odjąć je od pierwszej sumy.

Pożyczka 10 000 zł online

Warto dodać do wydatków też pewną nadwyżkę, która pojawić się może wraz z nieoczekiwanymi wydatkami, jak prezent urodzinowy lub naprawa roweru. Jeśli po podliczeniu całego dochodu okazuje się, że nie będziemy w stanie zwrócić pożyczonych pieniędzy na czas, warto zastanowić się nad innym rodzajem pomocy finansowej. Należy pamiętać, że w przypadku opóźnienia w spłacie naliczane zostają dodatkowe koszty, często niemałe. Oprócz tego nasza historia kredytowa nabiera złych kolorów, co może się odbić źle w przyszłości.

Pożyczki do 10 000 zł – warunki

Warunki otrzymania pożyczki pozabankowe nie są zbyt rygorystyczne. Między innymi, kandydat musi mieć od 20 do 80 lat. W niektórych firmach parametry te mogą się różnić. Oprócz tego dana osoba musi być mieszkańcem Polski, posiadać stały dochód, aktywne konto w banku. Nie może również figurować w rejestrze BIG.


Rankingi pożyczkowe

Szukasz najtańszego kredytu gotówkowego? Sprawdź najnowszy ranking kredytowy. Aktualne oferty >>>