Pożyczka online

Pożyczka przez internet

Wiele osób myśli, że otrzymanie pożyczki wiąże się z formalnościami, wieloma dniami wnioskowania, oczekiwania na decyzję i donoszenia dokumentów. Obecnie firmy pozabankowe wychodzą na przeciw oczekiwaniom swoich klientów. Otrzymanie pożyczki w banku rzeczywiście do najłatwiejszych nie należy. Rygorystyczne przepisy, założone na banki zobowiązują je do dokładnego sprawdzania swoich klientów odnośnie historii kredytowej i wypłacalności. Aby otrzymać kredyt w banku należy mieć czyste konto, czyli brak jakichkolwiek zadłużeń oraz stały dochód w postaci umowy o pracę. Formy pozabankowe lu inwestorzy indywidualny działają w zupełnie inny sposób.

Kredyt gotówkowy bez prowizji

Lista rekomendowanych pożyczek

Złóż wniosek o pożyczkę w zaledwie 3 minut.

Co to jestpożyczki online

Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że pożyczkę można otrzymać nawet bez wychodzenia z własnego domu. Nie musimy już jeździć do filii w celu podpisania wszystkich niezbędnych dokumentów. Teraz wystarczy znaleźć interesującą nas pożyczkę w internecie, wypełnić formularz online i odesłać go do rozpatrzenia przez agenta firmy. Pożyczki bankowe odpowiadają odnośnie udzielenia lub odmowy udzielenia pożyczki nawet w kilkanaście minut. Należy wziąć oczywiście pod uwagę godziny pracy firmy. Jeśli zawnioskujemy w weekend lub wieczorem trzeba liczyć się z tym, że nasz wniosek zostanie rozpatrzony dopiero dnia następnego. Są jednak firmy pracujące 24 godziny na dobę.

Weź pożyczkę przez internet

Do otrzymania pożyczki wystarczy dowód osobisty. To właśnie dane z niego są nam potrzebne do wypełnienia wniosku pożyczkowego. Taki wniosek zostanie rozpatrzony przez konsultanta. Niektóre firmy pożyczkowe mogą poprosić o okazanie dowodu wypłacalności klienta w postaci stałych dochodów. Może być to umowa, dokument o posiadaniu stypendium lub innych stałych przychodów. Najważniejsze to udowodnić firmie, u której zamierzamy wziąć pożyczkę, że będziemy w stanie ją spłacić i zrobimy to w wyznaczonym terminie. Opóźnienie w spłacie sprawia, że jednocześnie wzrastają koszty pożyczki.


Rankingi pożyczkowe

Szukasz najtańszego kredytu gotówkowego? Sprawdź najnowszy ranking kredytowy. Aktualne oferty >>>