Pożyczki przez SMS

Kredyty na SMS

Obecnie firmy pożyczkowe wychodzą na przeciw oczekiwaniom swoich klientów i oferują im wiele różnych atrakcyjnych opcji otrzymania pożyczki. Jedną z nich jest pożyczka przez sms. Można by pomyśleć, dlaczego nie można wysłać po prostu sms w celu poinformowania firmy pożyczkowej o chęci zaciągnięcia środków. Otóż można. Taki sposób wnioskowania ma wiele plusów. Przede wszystkim jest wygodny zarówno dla klienta, jak i pożyczkodawcy. To właśnie dlatego firmy zdecydował się na taki krok, tym samym ułatwiając wnioskowanie swoim potencjalnym klientom i w taki sposób obie strony otrzymują to, czego oczekiwały.

Kredyt gotówkowy bez prowizji

Lista rekomendowanych pożyczek

Złóż wniosek o pożyczkę w zaledwie 3 minut.

Jak zaciągnąć SMS Kredyt?

Skorzystać z pożyczki przez sms mogą praktycznie wszyscy klienci, posiadający telefon i działający numer. Jednak aby taką pożyczkę otrzymać, w pierwszej kolejności należy założyć konto na stronie pożyczkodawcy. Następnie należy przejść rejestrację oraz wypełnić wniosek dla nowych klientów. W formularzy trzeba podać swoje dane osobowe, kontaktowe. Dodatkowo zostaniemy poproszeni o udzielenie odpowiedzi na kilka , związanych z naszą zdolnością kredytowa. To na podstawie nich kredytodawca dowie się, czy jesteśmy w stanie spłacić pożyczone środki w określonym terminie.

W kolejnym kroku potencjalny klient musi potwierdzić podane wcześniej dane. W tym celu zostanie poproszony o wykonanie przelewu weryfikacyjnego, na ogół na kwotę jednego grosza. Weryfikację można przejść także poprzez specjalną aplikację, używaną przez niektóre firmy pozabankowe. Po takiej weryfikacji firma może porównać nasze dane z wniosku oraz te, z drugiej części weryfikacji. Jeśli dane będą jednakowe, zostaniemy przyporządkowany do grupy wiarygodnych klientów.

Po dokonaniu rejestracji, wypełnieniu i złożeniu wniosku oraz potwierdzeniu podanych danych poprzez jeden z wyżej wymienionych sposobów możemy zacząć składać wniosek pożyczkowy. Należy jednak mieć na uwadze, że jeśli jest to nasza pierwsza pożyczka, zaciągnięcie jej poprzez smsa może być niemożliwe. W przypadku pierwszej pożyczki często może być ona udzielania tylko online. Przywilej pożyczki sms często jest przeznaczony tylko dla stałych klientów, a nowi muszą niestety przejść przez wszystkie kroki pożyczki online.

Jednak limit odnośnie nowych klientów ma swoje plusy. Jeśli spłacimy pierwszą pożyczkę w wyznaczonym w umowie terminie staniemy się o wiele bardziej zaufanymi klientami dla firmy. Następnie będziemy mieli możliwość zaciągnięcia pożyczki przez sms, a bank będzie nas uważał za wiarygodnych i wypłacalnych, co oznacza, że istnieje bardzo wysokie prawdopodobieństwo, że decyzja odnośnie udzielenia pożyczki będzie pozytywna.

Pożyczka przez SMS

Jeśli chcemy wnioskować o pożyczę sms, musimy wysłać wiadomość z numeru, wcześniej podanego firmie. Musi ona mieć pewność, że to właśnie my wysłaliśmy sms, dlatego istnieje konieczność wysłania smsa dokładnie z tego samego numeru. Firma zna nasz numer telefonu i po otrzymaniu smsa może stwierdzić, że został on wysłany właśnie przez nas. Nie ma możliwości wnioskowania o pożyczkę sms z innego numeru niż ten, podany wcześniej firmie.


Rankingi pożyczkowe

Szukasz najtańszego kredytu gotówkowego? Sprawdź najnowszy ranking kredytowy. Aktualne oferty >>>