Pożyczki bez zaświadczeń

Kredyt gotówkowy bez zaświadczeń

Coraz więcej osób korzysta z opcji pożyczki gotówkowej. Potrzeba gotówki budzi w ludziach niepokój, który zaspokajany jest właśnie zaciągnięciem pożyczki. Rynek wychodzi na przeciwko oczekiwaniom swoich klientów i pojawia się na nim coraz więcej firm, gotowych udzielić pożyczki potrzebującym. Przed podjęciem decyzji należy przejrzeć dokładnie propozycje różnych miejsc w wybrać tę, która najbardziej nam będzie odpowiadać. Warto przeczytać ogólny regulamin danej firmy, następnie zapoznać się z jej ofertą i, przed podpisaniem jakichkolwiek dokumentów, zapoznać się z warunkami konkretnej pożyczki. Najważniejszymi informacjami są koszty pożyczki, kwota, jaką możemy pożyczyć oraz okres i rodzaj spłaty. Niektóre pożyczki można spłacać ratalne, inne trzeba tylko jednorazowo. Są pożyczki z większymi kwotami, a są z mniejszymi na niewielkie wydatki. Dla zweryfikowania najbardziej odpowiadającej nam pożyczki warto skorzystać z ogólnodostępnym porównywarek internetowych, które porównają warunki kilku pożyczek z różnych firm.

Kredyt gotówkowy bez prowizji

Lista rekomendowanych pożyczek

Złóż wniosek o pożyczkę w zaledwie 3 minut.

Pożyczka gotówkowa bez zaświadczeń

Co zrobić, gdy nie mamy zaświadczeń o dochodach?
Firmy pozabankowe udzielają pożyczek nawet osobom, nieposiadających zaświadczeń o dochodach. Jest to alternatywna dla osób, które nie mają szans otrzymać kredytu w banku. Formy pozabankowe udzielają pożyczek na zasadach o wiele lżejszych, niż banki, dlatego warto zwrócić się do nich o pomoc w przypadku nagłej potrzeby gotówki. Zaświadczenie o dochodach to dokument, jednocześnie będący gwarancją wypłacalności danego klienta. Stałe dochodu są mocnym argumentem, że klient będzie spłacał pożyczkę w terminie. Dochody mogą być to środki z umowy o pracę, lecz mogą to być również inne środki, jak alimenty, stypendia czy zapomogi. O taki dokument pożyczkobiorca musi wnioskować w miejscu, z którego otrzymuje dochód a następnie przedłożyć go firmie pożyczkowej lub bankowi.

Pożyczka bez zaświadczeń o dochodach

Firmy pozabankowe i zobowiązują swoich klientów do przedłożenia zaświadczenia o dochodach. Często jedynym i najważniejszym dokumentem, który koniecznie trzeba posiadać jest dowód osobisty. To właśnie na jego podstawie zostaną spisane informacje i wypełniony będzie formularz pożyczkowy. Ewentualne zaświadczenia o jakichkolwiek przychodach, wydatkach lub innych również będą mile widziane. Niektóre firmy mogą również poprosić swojego klienta o okazanie dokumentów, związanych z innym aktualnym zapożyczeniem, jeśli takowe jest. Większość banków przyjmuje wnioski kredytowe tylko od osób, zatrudnionych na umowę o pracę. Wielkim plusem pozabankowych pożyczkodawców lub prywatnych inwestorów jest fakt, że nie wymagają one tego dokumentu. Oznacza to, że dużą szansę otrzymać pożyczkę ma osoba bez stałego dochodu lub taka, która pracuje na umowę zlecenie lub umowę o dzieło. W związku z tym, że bardzo duża ilość osób w Polsce pracuje właśnie na umowę zlecenie, znacznie ułatwia to więc otrzymanie pieniędzy przez wielu mieszkańców naszego kraju.

Kto może wnioskować o pożyczkę?

Przede wszystkim oferta pożyczek bez zaświadczeń skierowana jest do osób bezrobotnych, które posiadają pewne zapomogi socjalne jako jedyne źródło dochodu. Osoby, pracujące na czarno lub za granicą również mogą ubiegać się o pożyczkę, gdyż rodzaj zatrudnienia w tym wypadku nie będzie weryfikowany. Osoby zatrudnione, jednak posiadające nie umowę o pracę, ale inne rodzaje umów, jak umowa o dzieło lub zlecenie. Również takie osoby, jak studenci bez stałych dochodów, których głównym źródłem utrzymania jest stypendium lub pomoc rodziców, a także emeryci czy renciści bez dodatkowych środków pieniężnych.


Rankingi pożyczkowe

Szukasz najtańszego kredytu gotówkowego? Sprawdź najnowszy ranking kredytowy. Aktualne oferty >>>