Pożyczki online w 15 minut

Bezpieczne pożyczki online-gotówka nawet w 15 minut

Jeszcze kilkanaście, a nawet kilka lat temu otrzymanie wsparcia finansowego w 15 minut wydawało się niemożliwe, a przynajmniej podejrzane. Obecnie jednak oferty firm pozabankowych są na tyle bogate w różne atrakcyjne propozycje pożyczkowe, że pieniądze w 15 minut nie budzą żadnych kontrowersji. Wystarczy wypełnić wniosek online, odesłać go do firmy za pomocą formularza i czekać na odpowiedź odnośnie udzielenia lub odmowy udzielenia pożyczki.

Kredyt gotówkowy bez prowizji

Lista rekomendowanych pożyczek

Złóż wniosek o pożyczkę w zaledwie 3 minut.

Pożyczki online w 15 minut

Cały proces trwania formalności związanych z pożyczka trwa zwykle kilka do kilkunastu minut. Jedyne, czego oczekuje się od klienta to poprawne wypełnienie danych osobowych oraz tych, dotyczących kwoty, rodzaju spłaty i terminu spłaty pożyczki. Następnie nasze informacje saą weryfikowane przez pracownika firmy oraz dostajemy natychmiastową wiadomość. Jeśli decyzja jest pozytywna, pieniądze mogą pojawić się na naszym koncie nawet w kilka minut.

Pożyczki przez Internet w mniej niż 15 minut

Jednak należy pamiętać, że fakt, czy otrzymamy pożyczkę czy nie zależy głównie od nas. A dokładniej od naszej wypłacalności i historii kredytowej. Firma może nas poprosić o okazanie stałego dochodu lub posiadania umowy o pracę. Dodatkowo może sprawdzić, czy nie figurujemy w rejestrach dłużników, typu BIK. Dostępne są również pożyczki dla osób ze złą historią kredytowa, jednak należy się liczyć, że wtedy kwota pożyczki nie będzie a duża, a warunki mogą być bardziej rygorystyczne niż w innych przypadkach.

Pożyczki online w 15 minut – jak je zaciągnąć?

Aby otrzymać pożyczkę w firmie pozabankowej, należy, przede wszystkim, posiadać dowód osobisty. Konieczne są również aktywne konto w polskim banku oraz, często numer polskiego telefonu. Musimy mieć oczywiście skończone 18 lat, choć zdarza się, że niektóre firmy wypłacają pożyczki tylko osobom od 21 roku życia.


Rankingi pożyczkowe

Szukasz najtańszego kredytu gotówkowego? Sprawdź najnowszy ranking kredytowy. Aktualne oferty >>>