Pożyczki w domu

Wielu z nas korzysta z wygód, jakimi są online pożyczki z firmach pozabankowych. Zwłaszcza osoby ze złą historią kredytową, które mają problemy z otrzymaniem kredytu w banku chętnie zwracają się do pomoc do firm pozabankowych lub nawet inwestorów prywatnych. Obecnie pożyczkę możemy otrzymać bez wychodzenia z domu. Można wszystkie formalności załatwić przez internet i wniosek wysłać online prosto do filii pożyczkodawcy. Taki sposób zaciągania pożyczek jest nie tylko wygodny, gdyż nie tracimy czasu na zbędną drogę do placówki firmy.

Kredyt gotówkowy bez prowizji

Lista rekomendowanych pożyczek

Złóż wniosek o pożyczkę w zaledwie 3 minut.

Pożyczka w domu klienta

Być może niewiele osób wie, że pożyczkę można zaciągnąć w domu również przy udziale agenta pożyczkowe wybranej firmy. Należy mieć na uwadze, że taka opcja będzie nas trochę więcej kosztować. Płacić bowiem trzeba będzie również za czas konsultanta, poświęcony na przyjazd do nas. Jednak bez względu na to pożyczki tego typu cieszą się popularnością, zwykle wśród osób, które chcą porozmawiać z konsultantem na żywo i zadać mu kilka ważnych pytań.

Jak uzyskać kredyt w domu

Wnioskując o pożyczkę w domu należy przygotować takie dokumenty, jak zaświadczenie o dochodach. Może być to umowa o pracę, umowa o dzieło lub zlecenie. Jeśli nie posiadamy stałej pracy należy przygotować zaświadczenie o otrzymywaniu zapomogi, alimentów, stypendium lub innego źródła dochodu. Firma może poprosić klienta także o wyciąg z konta z ostatnich kilku miesięcy potwierdzający transakcje i posiadanie przez klienta środków na spłatę długu. Należy pamiętać, aby spłacić pożyczoną kwotę w wyznaczonym terminie, gdyż opóźnienia nie tylko podnoszą koszty pożyczki, ale również odbijają się negatywnie w naszej historii kredytowej.


Rankingi pożyczkowe

Szukasz najtańszego kredytu gotówkowego? Sprawdź najnowszy ranking kredytowy. Aktualne oferty >>>